Najpiękniejszy wieniec adwentowy

Pod koniec listopada w naszej szkole, odbył się konkurs na najpiękniejszy wieniec adwentowy. Z wielką radością chcę poinformować, że w konkursie wzięło udział 96 uczniów, którzy pracowali przy współudziale rodziców i bliskich.

W klasach I – III wzięło udział 67 uczniów, natomiast w klasach IV – VI 29 uczniów.

Laureatami zostali następujący uczniowie klas I – III

I miejsce: Zosia Garbaczonek kl. 3c Nataniel Sałaciak kl. 2c

II miejsce: Asia Filipek kl. 2a Małgosia Sikora kl.1b

III miejsce: Jakub Borowski kl. 2b Natalia Kalwat kl.2c

Laureaci klas IV – VI

I miejsce: Zuzanna Urban kl. 6b

II miejsce: Dominik Dejnaka kl. 6c Emilia Żygadło kl. 4b

III miejsce: Maja Ptak kl. 5c Nicolas Hasbay kl. 6c

Uczniowie wyżej wymienieni otrzymają nagrody 19 grudnia o godz. 17.00 podczas Jasełek. Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali wyróżnienie a upominki zostaną im wręczone w dniu 20 grudnia podczas jasełek szkolnych.

Wyróżnieni uczniowie to:

Klasa 1a: Karol Bubel, Jakub Majewski, Michalina Matyjaszczyk, Mikołaj Ptak, Michał Waloszek, Oskar Wieczorek.

Klasa 1b:  Joanna Cyrzan, Martyna Tryniecka, Julia Wojtczak.

Klasa 1c: Nikola Habzda, Kinga Parzybut, Alan Popiel, Joanna Rymarczyk, Maria Średnicka, Julia Tomczak, Maja Wołoszczuk,  Hanna Żygadło.

Klasa 2a: Szymon Bednarski, Iga Gluza,  Lena Gumienne – Chrobak,  Teresa Marynowska, Gabriela Owczarkowska, Olivier Urban, Aurelia Wilczek.

Klasa 2b:  Blanka Calik, Dominik Demidowski,  Miłosz Glinka,  Maja Głodka, Olga Gołuch,  Mark Kariaka,  Tomasz Kurpiel,  Jakub Łapa,  Ewa Pawłowska,  Alicja Rajca,  Kinga Sobota,  Zuzanna Zielińska.

Klasa 2c: Miłosz Brusiło,  Oskar Choiński,  Maciej Giza,  Mateusz Kapsa,  Roksana Leśniak,  Zuzanna Winnik.

Klasa 3a:  Wojciech Gidziński,  Maria Zalewska.

Klasa 3b: Martyna Czarna, Maria Galik, Michał Gniedziejko,  Kacper Jarosz, Maja Jarża,  Gabriela Kalinowska, Jakub Pawlaczyk,  Nikola Rydzicka.

Klasa 3c: Zosia Duda – Dyla,  Aleksandra Górczyńska,  Mikołaj Jaszcz,  Adam Knap,  Aleksandra Korcz,  Gabriela Kurasiewicz,  Nikodem Sierczyński,  Aleksander Sośnicki,  Zuzanna Wawer.

Klasa 4b:  Hanna Giezek.

Klasa 5a: Gabriel Cybulski,  Bartłomiej Giza,  Filip Jewgiński,  Szymon Kapsa,  Martyna Sudoł,  Andżelika Szlachcic,

Klasa 5b:  Agata Kuriata, Antoni Nyckowski,  Dominika Pękala,  Igor Rysztak,  Dominik Szkoruda.

Klasa 5c: Kacper Bubel,  Zofia Flank,  Katarzyna Janes,  Błażej Paliński,  Kaja Sitnik,  Hanna Ziółek.

Klasa 6a: Zuzanna Stasiak,  Oliwia Trzaska.

Klasa 6b: Mateusz Gałązka,  Natalia Mietelska,  Paulina Rduch.

Klasa 6d: Pola Żygadło.

Nagrody zostały zasponsorowane przez Radę Rodziców, za co z serca dziękuję.

Serdecznie dziękuję uczniom oraz rodzicom i bliskim za zaangażowanie się w to wydarzenie. Zapraszam do galerii zdjęć.

Organizator: Siostra Augustyna Polak