„Na pewno tam wrócę” – wyniki konkursu

prezentacja

Jedną z podstawowych umiejętności, jaką uczniowie wynoszą z zajęć komputerowych, jest umiejętność tworzenia prezentacji multimedialnych. Umiejętność bardzo ważna, gdyż wykorzystywana zarówno w szkole, jak i poza nią..

Najczęściej wykorzystywanym narzędziem jest program PowerPoint, można także korzystać z narzędzi niekomercyjnych jak np. program PICASA:

O tym, że nasi uczniowie, biegle korzystają z programów służących do tworzenia prezentacji niech świadczą przykłady prac zgłoszonych na konkurs zorganizowany przez panie Małgorzatę Czarnik i Barbarę Jedynak „Na pewno tam wrócę”.

Serdecznie gratulujemy udziału Oliwii Sudoł i Jakubowi Jagielskiemu – Wasze prace były bardzo ciekawe, zwyciężczyniami w konkursie są

Ex equo

Oliwia Szczepanowska

Kamila Kuriata

Oto prace dziewcząt:

Prezentacja – Oliwia Szczepanowska

Prezentacja – Kamila Kuriata

Wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie, zostali nagrodzeni ocenami celującymi z zajęć komputerowych za wykonanie dodatkowych prac. Zwyciężczynie dodatkowo dostały po jeszcze jednej ocenie celującej.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w organizowanych przez nas konkursach.

Korzystając z okazji chciałabym zaprezentować jeszcze jeden program służący do tworzenia interaktywnych  pokazów. Jest to PREZI. Najkrócej można ten program scharakteryzować następująco: intuicyjna obsługa, niebanalny efekt, możliwość bezpłatnego korzystania z konta.

Zapraszam do zapoznania się z prezentacją i do korzystania z programu.

https://prezi.com/zahfgwnkl8be/kodowanie-barbara-jedynak/?utm_campaign=share&utm_medium=copy