MISTRZYNIE POLSKI W NASZEJ SZKOLE!

W poniedziałek, w naszej szkole odbyła się nietypowa lekcja wychowania fizycznego. Na specjalne zaproszenie nauczycieli- pani Marty Czerwieniec i pana Adriana Czerwieńca mury „Jedynki” odwiedziły koszykarki ekstraklasowego klubu 1KS ŚLĘZY WROCŁAW!

Uczniowie mieli okazję wziąć udział w zajęciach przeprowadzonych przez Zuzannę Sklepowicz, Tijanę Ajduković i Tanię Perez. Zawodniczki pokazały jak wygląda ich rozgrzewka, a także kilka przykładowych ćwiczeń z treningów. Zajęcia zakończyły się wspólnym meczem, który wzbudził wiele pozytywnych emocji. Na końcu spotkania przyszedł czas na wspólne zdjęcia i autografy.

Dziękujemy klubowi 1KS Ślęza Wrocław za wspaniałą lekcję sportu i upominki dla wszystkich dzieci, a Gminie Kąty Wrocławskie za przekazane niespodzianki dla naszych gości.