Mistrzostwa szkoły w badmintonie

badminton

Na przełomie maja i czerwca przez 4 tygodnie odbywały się mistrzostwa szkoły w badmintona.

W zawodach wzięło udział 30 zawodniczek: Szczepanowska Eliza, Sudoł Oliwia, Filipek Natalia, Wołoszyn Julia, Sałdyka Martyna, Maniak Marta, Medyńska Oliwia, Chwastyk Julia, Sobolewska Anastazja, Wolińska Patrycja, Korkuś Anna, Sudoł Klaudia, Kmiecik Monika, Jarosz Natalia, Wierzbicka Dominika, Wilczyńska Daria, Tarnowicz Kornelia, Strzelecka Rozalia, Woźniak Weronika, Jakubowska Maria, Bednarz Aleksandra, Włodarczyk Blanka, Niewiadomska Izabela, Burczak Zuzanna, Wilczyńska Karolina, Dołowicz Agata, Malec Oliwia, Victor Aleksandra, Borowiak Hanna

 

W I rundzie swoje mecze wygrały: E. Szczepanowska, J. Wołoszyn, M. Sałdyka, O. Medyńska,  A. Sobolewska, K. Sudoł, N. Jarosz, D. Wilczyńska, R. Strzelecka, W.Woźniak, A. Bednarz, I.Niewiadomska, Z. Burczak, A. Dołowicz, A. Victor

II rundę wygrały: E. Szczepanowska, J Wołoszyn, I. Niewiadomska, M. Sałdyka, Z. Burczak, A. Dołowicz, W. Woźniak, A. Victor.

 

Do najlepszej 4 awansowały:

E. Szczepanowska – M. Sałdyka wynik meczu 1:2

W. Woźniak  –  A. Dołowicz wynik meczu 0:2

Mecz o III  wygrała Weronika Wożniak ( E. Szczepanowska – W. Woźniak 0:2)

Mecz  o I miejsce wygrała Agata Dołowicz ( A. Dołowicz – M. Sałdyka 2:0 )

 

 

Organizator: Elżbieta Pluta