Mistrz tabliczki mnożenia wśród uczniów klas III

tabliczkamn

Dzisiaj, kolejny już raz, odbył się konkurs dla uczniów klas III o tytuł Mistrza tabliczki mnożenia zorganizowany przez nauczycielkę Iwonę Gidzińską. Przystąpiło do niego  15 uczniów. Celem imprezy było sprawdzenie umiejętności opanowania tabliczki mnożenia do 30.

Uczestnicy konkursu:

        Mistrzostwa były organizowane w takiej formie, aby wykazać się sprytem i szybkością przy podawaniu wyników mnożenia i dzielenia. Konkurs składał się z dwóch etapów. I etap to sprawdzenie znajomości tabliczki mnożenia przez wpisanie wyników. Czworo uczniów, którzy najszybciej rozwiązali test, zakwalifikowało się do II etapu, gdzie musieli ułożyć działania do podanych na kolorowych kartkach wyników.

DSCN0115

Finaliści:

Martyna Rybczyńska IIIa, Aleksander Rokicki IIIa, Michał Walenciak IIIa, Bartosz Szydłowski IIIb

DSCN0116 DSCN0117

DSCN0118 DSCN0120

Medal Mistrza tabliczki mnożenia otrzymał MICHAŁ WALENCIAK z kl. IIIa

DSCN0121

Gratulujemy!