Mikołajki

Mikołajki w szkole to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. 6 grudnia do sali gimnastycznej przyszli pomocnicy Mikołaja. Goście, którzy przybyli z Dalekiej Północy wywołali wiele radości i uśmiechu na twarzach uczniów. Wszyscy z niepokojem wyczekiwali gościa honorowego, czyli Mikołaja. Uczestnicy imprezy próbowali nawet szukać go w Internecie na Facebooku.

Wreszcie dzieci postanowiły wesołymi piosenkami zaprosić Mikołaja do sali.

Występ uczniów klasy Ia

Występ uczniów klasy Ib

Występ uczniów klasy Ic

Występ uczniów klasy IIa

Występ uczniów klasy IIb

Występ uczniów klasy IIc

Występ uczniów klasy IIIa

Występ uczniów klasy IIIb

Po występach zjawił się Mikołaj z wielkim workiem prezentów. A prezenty były wspaniałe. Królowały zabawki, ale również książki, kredki, piłki.

Dzieci radośnie brały udział w wydarzeniu, dzieliły się wrażeniami, ponownie oglądały prezenty, a na koniec pomachały Mikołajowi na pożegnanie z nadzieją, że wróci za rok.

Wicedyrektor szkoły Beata Zielińska oraz wszyscy nauczyciele serdecznie podziękowali gościom z Rady Rodziców za zorganizowanie i poprowadzenie tak wspaniałej imprezy. Rodzice naszych uczniów byli organizatorami mikołajek już kolejny raz i zawsze przygotowują nietypowy i bardzo oryginalny występ.

Galeria wszystkich zdjęć.