Mikołajki dla uczniów klas I-III

DSCN8614

6 grudnia w naszej szkole odbyły się mikołajki zorganizowane przez rodziców. Już kolejny raz Rada Rodziców postanowiła zorganizować to fantastyczne wydarzenie.  Gdy dzieci zgromadziły się w sali gimnastycznej, w wyobraźni przeniosły się na Biegun Północny.

Śnieżynki, Skrzat i Pani Mikołajowa w zabawny sposób opowiedziały o Mikołaju i zamieszaniu związanym z przygotowywaniem prezentów. Uczniowie piosenkami podziękowali Mikołajowi za wizytę i podarunki.

To pełne wrażeń wydarzenie trwało aż do zakończenia lekcji, gdyż uczniowie od razu przystąpili do rozpakowywania prezentów. Chłopcy z ogromną pasją zabrali się do składania robotów, a dziewczynki kolorowały otrzymane piórniki.  Mikołajki zorganizowane przez rodziców pozostaną w pamięci uczniów na długo.

DSCN8665DSC03377

galeria zdjęć