Mikołajki

6 grudnia do uczniów klas I-III przybył wyjątkowy gość – Mikołaj. Na ten dzień wszystkie dzieci czekały z niecierpliwością. Już kilka dni wcześniej uczniowie zastanawiali się, co w tym roku przyniesie im w darze Święty Mikołaj i czy o nich nie zapomni.

Dzieci chciały w wyjątkowy sposób powitać swojego gościa i z tej okazji założyły elementy mikołajowego stroju. By dostać prezent od Mikołaja nie wystarczył ładny uśmiech. Uczniowie musieli zaśpiewać świąteczną piosenkę.

W wyjątkowy sposób ten dzień uczcili uczniowie klasy IIIa, którzy razem z Mikołajem wzięli udział w 16 edycji akcji charytatywnej „Podaruj Misia” oraz w ramach kontynuacji tego dzieła wykonali kartki świąteczne, które zostaną przekazane dzieciom z różnych placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Natomiast uczniowie klasy IIa umówili się z Mikołajem w Hydropolis, gdzie miło i wesoło spędzili czas.

Ten mikołajkowy dzień minął wszystkim dzieciom na wspólnej zabawie.

Klasa Ia
Klasa Ib