Konkurs na najpiękniejsze drzewko świąteczne

Pan Jezus wygrał w Waszych Sercach Dobro. Gratulacje!  Wszystkie prace zasługują na wielkie oklaski i nagrodę .  W konkursie na „Najpiękniejsze drzewko świąteczne”, który odbył się w dniach 8.XII – 6XII br. wzięli uczniowie klas I –VIII w liczbie 81.

Oglądający prace byli pod wrażeniem techniki, piękna i pomysłowości, jakimi wykazali się uczestnicy konkursu. Nagrody zostały zakupione ze środków przekazanych przez Radę Rodziców. Zostaną one przekazane wszystkim uczestnikom 14 grudnia.

W imieniu swoim i Andżeliki dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i wsparcie finansowe uzyskane przy sprzedaży  drzewek świątecznych.

Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, życzę wszystkim Błogosławieństwa Bożej Dzieciny.

                                                                       Zapraszam do galerii zdjęć

                                                                       Organizator S. Augustyna Polak