Mikołaj w szkole

dsc03473

6 grudnia w naszej szkole odbyły się mikołajki zorganizowane przez Radę Rodziców. Już od samego rana wszystkim uczniom towarzyszyły emocje związane z wizytą św. Mikołaja. Kontynuując tradycję, odbył się jedyny w swoim rodzaju występ Rodziców.

Uczniowie z radością przyjęli miłych gości i w podziękowaniu śpiewali piosenki i recytowali wiersze.

Całe spotkanie ubarwił występ uczniów z Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kątach Wrocławskich.

Na zakończenie spotkania Mikołaj, wraz z pomocnikami wniósł worek pełen prezentów. Uśmiechy gościły na dziecięcych twarzach przez całą zabawę.

Składamy serdeczne podziękowania całej Mikołajkowej Ekipie  za tak wspaniale zorganizowaną imprezę oraz wszystkim Rodzicom którzy przyczynili się do uświetnienia tego spotkania.

Dziękujemy nauczycielom Gimnazjum w Kątach Wrocławskich za przygotowanie występu artystycznego dla naszych uczniów.