„Lekcja WF z Mistrzem”

W poniedziałek 30. 05.2022 w ramach projektu „Lekcja WF z Mistrzem” mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole klub Dijo Polkąty MAXIMUS Kąty Wrocławskie. Aleksandra Łata i Michał Lipiński to zawodnicy, którzy reprezentowali wyżej wymieniony klub. W trakcie dwóch godzin lekcyjnych uczniowie klas 4 a i 4 b oraz 5 a i 5 b mieli możliwość bliższego poznania przybyłych zawodników, rozmowy o koszykówce oraz o korzyściach płynących z podejmowania aktywności fizycznej.

Po krótkiej rozmowie i pytaniach uczniowie wzięli udział w rozgrzewce, ćwiczeniach z piłkami, które zakończone zostały meczami koszykówki. Po meczach został przeprowadzony konkurs dla uczniów, w którym nagrodami były replika koszulki Oli Łaty oraz piłka meczowa. Na koniec pamiątkowe wspólne zdjęcie oraz rozdawanie autografów.

Serdecznie dziękujemy klubowi Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie za świetną lekcje sportu.

Organizatorzy

Adrian Czerwieniec, Marta Czerwieniec