LUTOWANIE

Dnia 20.01.2023r. na zajęciach Koła Fizycznego przeprowadzono szkolenie z lutowania. Stację do lutowania kupiono w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Jeden z Rodziców naszych uczniów, który prowadzi szkolenia z lutowania, zgodził się na przeprowadzenie mini kursu w naszej szkole. Uczniowie szybko przyswoili sobie część teoretyczną, sprawdzono także ich wiedzę fizyczną  i przeszli do praktyki. Na podzespołach lutowali, a potem ściągali swoje luty, sprawdzali czy kalafonia jest potrzebna do lutowania, jak również używali materiałów termokurczliwych jako izolacji po połączeniu 2 przewodów. Mogliśmy zobaczyć także inną stację do lutowania, używaną w codziennej pracy naszego szkoleniowca.
Uczniowie wyszli zadowoleni i dopytywali kiedy zorganizujemy kolejny kurs.

Galeria – LUTOWANIE


Kinga Szumielewicz