Koncert piosenek o Polsce

9 listopada uczniowie klas I-III spotkali się w sali gimnastycznej, by piosenkami o Polsce uczcić Narodowe Święto Niepodległości.

W uroczystym apelu udział wzięły Panie: dyrektor Ewa Winnicka i wicedyrektor Beata Zielińska.

Patriotyzm to miłość do Ojczyzny, szacunek do języka polskiego, do tradycji łączących Polaków jako naród.

Uczniowie naszej szkoły uczcili ten dzień wspaniałym koncertem piosenek o Polsce.

Zebranych powitali uczniowie klasy 2a. Dzieci zaprezentowały krótki występ artystyczny, w którym opowiedziały o walce Polaków o niepodległość.

Uczniowie poszczególnych klas z dumą prezentowali swoje występy, a symbole narodowe i prace wykonywane na zajęciach plastycznych zdobiły salę.

Klasa 1c
Klasa 2c
Klasa 3c

Pani wicedyrektor Beata Zielińska pogratulowała uczniom wspaniałych występów, a wychowawczyniom podziękowała za przygotowanie odpowiedniego repertuaru piosenek.

Na zakończenie uroczystości p. Magdalena Benedikt wręczyła uczniom dyplomy i medale za udział w turnieju badmintona z okazji Dnia Niepodległości, który odbył się podczas zajęć w świetlicy.

Uroczystość przygotowały i poprowadziły nauczycielki: Iwona Szwabowska i Iwona Gidzińska.