Klasy szóste – pożegnanie ze szkołą

DSC_0362

23 czerwca 2016r. o godz. 17.00 miała miejsce w budynku przy ul. Żeromskiego wspaniała uroczystość zakończenia roku szkolnego przez klasy szóste a tym samym zakończenia szkoły podstawowej. Po uroczystym wprowadzeniu klas VI  nastąpiło przekazanie pocztu sztandarowego piątoklasistom i ślubowanie absolwentów. Kolejnym punktem było rozdanie dyplomów członkom pocztu sztandarowego oraz nagród dla uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce. Ich rodzicom złożono listy gratulacyjne a dla tych osób, które wspomogły pracę nauczyciela i szkoły – podziękowania. Uczniom, którzy uzyskali najwyższe noty, tzn, średnią ocen  co najmniej 5,5 wręczono dyplomy stypendialne. Miłym punktem tej uroczystości było przyznanie tytułu honorowego „Przyjaciel Szkoły” Panu Patrykowi Jamińskiemu – trenerowi, który prowadzi zajęcia judo w naszej szkole.

Po części oficjalnej klasy VI zaprezentowały swój program artystyczny wraz z występami zespołu ludowego „HANECZKA”, który tworzyli w większości absolwenci. wytańczyli już 6 rok swojej współpracy z trenerka Panią Beatą Zielińską, która za ich zaangażowanie, wytrwałość, pracowitość i uzyskane laury podziękowała wręczając im dyplomy. Wyróżnieni zostali także rodzice, którzy pomagali organizacyjnie w przygotowaniu tańców, strojów, wyjazdów.

Na koniec pożegnały absolwentów klasy piąte a rodzice klas 6a i 6c złożyli podziękowania i życzenia dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły.

Uczniowie wyróżniający się w nauce:

KLASA 6A

1. Wiktoria Gosek