Kiermasz „Kuchnia Europy”

Serdecznie witamy Drogich Czytelników

Zorganizowaliśmy kiermasz „Kuchnia Europy” w dniu 29.05.2024 r., w który zaangażowali się Rodzice i Uczniowie klas VI – VIII.

Celem tej akcji było zapoznanie z kulturą europejskich krajów oraz ich tradycyjnymi wypiekami. Sprzyjało to integracji uczniów poszczególnych klas. Rodzice wraz z dziećmi wykonali w domu bardzo smaczne wypieki. Uczniowie przygotowali stoiska, dekorację oraz prezentację danego kraju. W wyznaczonym czasie dzieci przychodziły do stoisk, aby zakupić smakołyki. Potem odbywała się degustacja na sali gimnastycznej i boisku szkolnym.

Jury doceniło pracę wszystkich klas, a w szczególności wyróżniła klasę VI a i klasę VII b, która otrzymała nagrodę pieniężną przeznaczoną na lody.

Organizatorzy: S. Augustyna, p. Maria Mikulska i Wychowawcy klas VI – VIII

S. Augustyna Polak

GALERIA ZDJĘĆ