Jasełka szkolne

 DSCN0597

Jak co roku w okresie świąt Bożego Narodzenia w szkole odbyło się przedstawienie jasełkowe.  Przybyłych na uroczystość gości, uczniów, pracowników szkoły oraz rodziców wzruszyły ładnie śpiewane, także w języku angielskim i niemieckim, kolędy i pastorałki. Dekoracje wprowadzały w iście świąteczny nastrój.

Zaproszenie na jasełka przyjęli: Burmistrz Miasta i Gminy Antoni Kopeć, Wiceburmistrz Mieczysław Reps, Skarbnik Małgorzata Wujciów, Dyrektor ZOJO Marek Osiński, ksiądz Proboszcz Ryszard Reputała, Dyrektor szkoły Lidia Reps, Wicedyrektor szkoły Ewa Winnicka i Wicedyrektor szkoły Beata Zielińska.

Poszczególne sceny przedstawienia uczniowie wzbogacili swoim pięknym graniem na instrumentach, a dzieci z zespół tańca ludowego „Haneczka” zaprezentowały „Krakowiaka”.

Na zakończenie uroczystości Pani Wicedyrektor Ewa Winnicka oraz Burmistrz Antoni Kopeć złożyli zebranym świąteczne życzenia i uczniowie rozeszli się do klas, w których odbyły się spotkania wigilijne.

Jasełka przygotowały i prowadziły nauczycielki:  Monika Górniak, Magdalena Kudlak, Anna Pluskota oraz opiekun zespołu tańca ludowego „Haneczka”  Beata Zielińska.

DSCN0569

DSCN0574

DSCN0578

DSCN0593

DSCN0586

DSCN0613

DSCN0626

zdjęcia z galerii