Spotkanie z Mikołajem

Czy nasi uczniowie wierzą w Mikołaja? Oczywiście, że tak!

Jak każdego roku Rada Rodziców zadbała o to, by wizyta Mikołaja wywarła  na dzieciach niezapomniane wrażenia.

6 grudnia Rodzice zaprosili uczniów na Biegun Północny. Pokazali, jak pracują Elfy, jak uwijają się Śnieżynki, jak Mikołaj czyta listy od dzieci. Była to barwna i wesoła inscenizacja.

Uczniowie powitali Mikołaja piosenkami i tańcami. Najwięcej emocji wywołało wręczanie upominków.

Na zakończenie spotkania p. wicedyrektor Beata Zielińska podziękowała występującym aktorom, a dzieci nagrodziły Rodziców gromkimi brawami.

Uczniowie, którzy rozpoznali wśród występujących swoje mamy, pobiegli na scenę przywitać się i mocno przytulić.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tak wspaniałych mikołajek.