I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!

achzdjecie 1m

Każdy dziecko uwielbia dostawać prezenty – zabawki, słodycze, książki. Są jednak dzieci, dla których najbardziej wyczekiwanym prezentem jest życie… Jednym z nich jest mały Leon – chłopiec, który zachorował na rdzeniowy zanik mięśni.

Rodzice Leosia, Patrycja i Łukasz, dzielnie walczą o jego życie. Największą szansą dla chłopca jest próba kliniczna za granicą, która wymaga sporego nakładu pieniężnego.

achzdjecie 1

    Specjalnie dla Leona odbędzie się taneczny Maraton Charytatywny Zumba® Fitness w Gminnym Ośrodku Kultury w Mietkowie już 19 grudnia o godz.15:30. Podczas maratonu odbędzie się cicha aukcja ozdób świątecznych, książek dla dzieci oraz kubków. Specjalnie dla dzieci pojawi się Mikołaj z workiem prezentów, a w trakcie imprezy wystąpi grupa taneczna „Zumbiaki” ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach Wrocławskich.

achzdjecie 2n

Gorąco zachęcam uczniów z naszej szkoły do wykonania pięknych ozdób świątecznych, które zostaną wystawione na aukcji podczas maratonu. Prace można składać do 18 grudnia do p. Anity Sudoł.

achzdjeie 3n

Leon jest podopiecznym Fundacji Avalon, na której konto można przelać dowolną kwotę. Dane do przelewu: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok.1, 04-620 Warszawa, rachunek złotowy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001. W tytule wpłaty proszę podać – Repczak, 4790.

 

Anita Sudoł

Organizator maratonu