Handballowa czwórka

W czwartek 28 lutego 2019r. w hali sportowej w Gniechowicach odbyła się druga edycja turnieju piłki ręcznej „Handballowa czwórka”, w którym wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych z naszej gminy.

Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Wójcik 4b, Basiński Adrian 4c, Ośmiałowska Wiktoria 4c, Sieradzki Wiktor 4c, Błażejko Roksana 4d, Januś Marcel 4d, Szpak Kornelia 4d, Wojciechowski Bartosz 4d, Zapała Agata 4d, Kobza Filip 4e, Pac Filip 4e.

Reprezentacja chłopców naszej szkoły pod opieką trenera Adriana Czerwieńca po raz drugi została mistrzami turnieju, dziewczęta przy wsparciu p. Sylwii Wakuły wygrały 2 mecze   w swojej grupie i ostatecznie zajęły 4 miejsce. Każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkową koszulkę, dla zwycięskich drużyn były medale i puchary. Podczas trwania rozgrywek odbył się również konkurs rzutu do bramki – zwycięzcy otrzymali upominki.
Turniej dostarczył wielu emocji i sportowych przeżyć, odbył się w duchu rywalizacji fair-play.

Poinformowała

Sylwia Wakuła