Gminne zawody w mini koszykówce

p1490415

Dnia 14.11.16 w szkole podstawowej w Smolcu odbyły się gminne zawody w mini koszykówce. W rozgrywkach wzięły udział 4 reprezentacje dziewcząt: SP Smolec, SP Sadków, SP 1 i SP 2 Kąty Wrocławskie oraz 3 reprezentacje chłopców: SP Smolec, SP 1 i SP 2 Kąty Wr.

Poziom zawodów w tym roku był wysoki i wyrównany, o zwycięstwie decydowała różnica 1 celnego kosza.

Mistrzami naszej gminy zostały reprezentacje chłopców i dziewcząt ze Smolca.

Nasze obie drużyny zostały w-ce mistrzami zajmując II miejsca.

Reprezentanci naszej szkoły:

Dziedzic Arkadiusz (5c )                                           Moczkodan Karolina (5c )

Kalinowicz Oliwier (6a )                                           Burczak Zuzanna (6a )

Andrzejewski Bartosz (6b )                                       Niewiadomska Izabela (6a )

Kowalski Mateusz (6b )                                            Sobolewska Anastazja (6a )

Pacyna Michał (6b )                                                  Wolińska Patrycja (6a )

Pasternak Igor (6b )                                                   Wołoszyn Julia (6a )

Pasternak Oleg (6b )                                                  Dołowicz Agata (6c )

Pietraszewski Kacper (6b )                                       Kościelna Emilia (6c )

Szczepański Mateusz (6b )                                        Kucypera Natalia (6c )

Gidziński Michał (6c )                                              Wilczyńska Karolina (6c )

Stasiak Maksymilian (6c )                                         Woźniak Weronika (6c)