Gminne Eliminacje XVII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego

Dnia 31 marca 2017 roku w Szkole Podstawowej w Gniechowicach odbyły się Gminne Eliminacje XVII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego Uczniów Szkół Podstawowych.

Szkołę reprezentowali uczniowie z klas V: Natalia Jarosz, Martyna Moczkodan oraz Marcel Krzan. W kategorii poezja śpiewana Martyna Moczkodan zajęła II miejsce  i uzyskała nominację do konkursu powiatowego. 8 kwietnia 2017 roku uczennica weźmie udział  w  etapie powiatowym konkursu we Wrocławiu. W kategorii recytacja Marcel Krzan otrzymał wyróżnienie. Wykonane przez uczniów utwory dostarczyły wszystkim wielu wrażeń. Zachwycały interpretacją, wzruszały   i  bawiły odbiorców, pozwoliły dostrzec piękno poezji. Uczestnicy konkursu potwierdzili i udowodnili, że świat poezji i prozy jest niezwykły, tajemniczy,  pozwala wyrażać swoje uczucia, odkrywać to, co nieznane. Laureatom zostały wręczone dyplomy oraz nagrody książkowe. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, książeczki i płyty.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

IMG_0079IMG_0083