“Foreign Front – Darujemy Ciepło Obrońcom Ukrainy”

Nasza szkoła włączyła się do akcji Foreign Front- darujemy ciepło obrońcom Ukrainy organizując zbiórkę puszek i parafiny, które posłużą do produkcji „świec okopowych” dla żołnierzy i ludności cywilnej. Jedna puszka po kukurydzy to 4 godziny ciepła i ugotowany posiłek w okopie lub domu bez prądu i ogrzewania.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do przynoszenia puszek- po brzoskwiniach, ananasach, pomidorach, groszku, kukurydzy lub jedzeniu dla pieska, kotka (umyte) oraz starą, niepotrzebną świecę lub wkład do znicza. Przyniesione materiały można zostawić przy wejściu w nowej część budynku przy ul. 1-go Maja 59 w kartonie.

Poniżej kilka informacji dotyczących akcji:

Link na wywiad 08 stycznia „ipolska24.pl”

Do tego dołączamy link na wywiad w TVP – wroclaw.tvp.pl/64781909/28112022

Serdecznie dziękujemy!