Finał akcji „Kochajcie zwierzęta nie tylko od święta”

100_2444

Dzisiaj odbył się finał akcji, która trwała od początku września. Uczniowie naszej szkoły zgromadzili dla zwierząt ze schroniska w Dzierżoniowie mnóstwo karmy, kocyków oraz misek. Organizatorkami uroczystości były wychowawczynie klas: Ia , IIa, IIb, IIIb: p. Beata Zielińska, Renata Palińska, Iwona Szwabowska i Alicja Szram oraz ich uczniowie. Na zdjęciu prezentuje się pies Baranek wraz  z wolontariuszkami.

Baranek przyjechał do szkoły pod opieką pracownika schroniska p. Grażyny Kmychas, wolontariuszek: Mileny i Kasi, z nadzieją, że wśród  gości naszej uroczystości znajdzie nową rodzinę.

Uczniowie zaprezentowali się podczas występów artystycznych, recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli.

Rodzice zajęli się sprzedażą biletów wstępu oraz poczęstunkiem.

Dziękujemy  p. Ewie Aleksiewicz za wykonanie pięknych dekoracji oraz p. Katarzynie Iwaniczek, która własnoręcznie wykonała obrazki i modne kolczyki z modeliny. Serdeczne ukłony kierujemy także do rodziców, dziękując za pyszne ciasto. To dzięki Państwa pomocy impreza udała się. Jej finał zaskoczył wszystkich. Zebraliśmy 2330zł dla zwierząt ze schroniska, a pies Baranek zamieszka w naszym mieście u Kajetana Koniecznego z kl. IIa.

dowod wplaty

100_2429

100_2428

100_2427

100_2431

Obraz1

100_2442

100_2448

100_2464

100_2484

podziekowanie1

Pozostałe zdjęcia w galerii.