EKO TOP TRENDY

Z okazji pierwszego dnia wiosny samorząd uczniowski naszej szkoły 21.03.19 r. zorganizował wiosenny pokaz mody ekologicznej, pt. „EKO TOP TRENDY”. Uczniowie w roli modelek i modeli zaprezentowali swoje oryginalne przebrania wiosenne stworzone z rzeczy ekologicznych lub nadających się do recyklingu.

               Jury w składzie p. Katarzyna Sowińska, p. Krystyna Wychowaniec i przedstawicielka SU Weronika Woźniak oceniało występujących w dwóch kategoriach: zgodność z tematyką, pomysł i wykonanie oraz sposób zaprezentowania stroju. Pokaz prowadziły Karolina Moczkodan z klasy 7c i Oliwia Sudoł z klasy 8a, a DJ-em był Szymon Dykiel z klasy 8a.  Podczas przerwy na obrady jury odbyły się quiz taneczny poprowadzony przez opiekuna SU panią Sylwię Wakułę.

Jury konkursu wyróżniło następujących uczniów:

Roksana Podobińska kl 5c

Miłosz Żurek kl 4c

Oliwia Medyńska kl 8c

Nagrody główne otrzymały:

I miejsce: Paulina Rduch kl 5b

II miejsce: Aleksandra Bednarz kl 6a

III miejsce: Gabriela Żygadło kl 5d

Wszystkim modelom i modelkom gratulujemy pomysłowości.

Zapraszamy na kolejny pokaz mody już za rok.

Organizator pokazu: Sylwia Wakuła

zapraszamy do galerii zdjęć