Dzień Mamy i Taty – klasy V

mini-100_3191W dniu 4.06.2014r. o godzinie 17.00 w naszej szkole odbyło się uroczyste przedstawienie przygotowane dla rodziców, którym uczniowie klas V uczcili Dzień Mamy i Taty.

Podczas uroczystości dzieci wystąpiły z układem tanecznym, grą na fletach, wierszami i piosenkami, którymi dziękowały rodzicom za miłość, troskę i trud włożony w ich wychowanie. W atmosferze radości i wzruszenia uczniowie złożyli rodzicom piękne życzenia, prosząc, by jak najdłużej byli dla nich wzorem i przewodnikami w trudnej drodze życia. Na zakończenie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki, wyrażając swoją miłość i wdzięczność za trud wychowania. Po występie uczniów pani dyrektor Lidia Reps przeczytała rozważania Khalila Gibrana „O dzieciach”, które pozwoliło na chwilę refleksji nad istotą rodzicielstwa i wychowania.

 Ten wyjątkowy czas pełen radości i wzruszeń, uśmiechów i łez na długo pozostanie      w pamięci wszystkich zebranych. Dziękując rodzicom za liczne przybycie, życzymy jak najwięcej takich chwil spędzonych wspólnie z dziećmi.

 Wychowawczynie klas V

Galeria zdjęć – Dzień Mamy i Taty – klasy V