Dzień kobiet w świetlicy

Dnia 06.03.2015r. w naszej świetlicy uroczyście obchodziliśmy „Dzień Kobiet”. Z okazji tego święta pani wychowawczyni świetlicy przygotowała dla dziewczynek szereg rozmaitych konkursów i zabaw, a chłopcy dopingowali im oklaskami. Mali mężczyźni złożyli w tym szczególnym dniu najserdeczniejsze życzenia swoim koleżankom. Małe kobietki walczyły o tytuł „Super Kobiety”. Aby ów tytuł otrzymać dziewczyny musiały wykazać się wielką próbą odwagi (taniec z wybranym partnerem), powagi (zachowanie kamiennej twarzy na widok rozśmieszających ich chłopców), a także znać odpowiedzi na zadawane im zagadki oraz prawidłowo wykonać wylosowane zadanie z woreczka. Młode kobietki walczyły również o zdobycie tytułu „Omnibusa”. Aby szczycić się owym tytułem trzeba było odpowiadać na bardzo trudne pytania z rożnych dziedzin. Tytuł „Omnibusa” oraz medal otrzymała  Aleksandra Szwabowska z klasy I „a”. Na zakończenie chłopcy wręczyli swoim koleżankom dyplom „Super Kobiety”, ale największą nagrodą była świetna zabawa i wyjątkowa atmosfera, którą stworzyli wszyscy uczniowie. Ten uroczysty dzień zakończyliśmy wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

Galeria zdjęć z imprezy