Dzień Kobiet „Nietypowo bo na sportowo” w kl. IV c

 

Dnia 08.03.2016 r klasa IV c wraz z wychowawcą obchodziła klasowy Dzień Kobiet na sportowo.

W tym dniu chłopcy z naszej klasy przygotowali dla swoich koleżanek wiele niespodzianek. Wszystko rozpoczęło się od przeprowadzenia zabaw i ćwiczeń, które zostały wcześniej przygotowane. Trzeba było wykazać się nie lada umiejętnościami, siłą i wytrzymałością podczas wykonywania wszystkich ćwiczeń sprawnościowych. Po zabawach, w których było dużo śmiechu i rozgrzewce przyszedł czas na rywalizację w grze, którą dziewczynki wybrały same. Wybrana gra zespołowa to PIŁKA NOŻNA z czego bardzo ucieszyli się również chłopcy! Rywalizacja przebiegała w wesołej i pełnej emocji atmosferze. Wszyscy dobrze się bawili! Na koniec przyszedł czas na złożenie życzeń i wręczenie drobnych upominków, których było wiele! Chłopcy spisali się na medal, czego dowodem był uśmiech na twarzach dziewczynek.

 

IMG_20160308_180319

 

Wychowawca klasy IV c

Marta Mędrek