Dzień Dyni

P1570463

31 października 2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole „Dzień Dyni”. Samorząd uczniowski w klasach 4-8 zorganizował konkurs na najładniejszy lampion zrobiony z dyni.

Uczniowie przynieśli tego dnia przepiękne dynie, które swym magicznym światłem pięknie ozdobiły szkolny hol. Niektóre dynie wyglądały zabawnie, inne budziły strach i przypominały dziwne stwory, a jeszcze inne, precyzyjnie wycięte, zachwycały wzorem i pomysłowością. Komisja konkursowa w składzie: pani Karolina Kubalka, pani Krystyna Wychowaniec i przedstawicielka SU- Roksana Podobińska z klasy 5c stanęła przed nie lada zadaniem i nagrodziła twórców wybranych lampionów.

1 miejsce zajęła Aleksandra Szram z klasy 6a,

2 miejsce- Maja Ptak z klasy 4c,

3 miejsce przypadło Paulinie Rduch z klasy 5b.

O tym, że dynia jest smacznym warzywem mogli przekonać się uczniowie kosztując przekąsek przygotowanych przez samorząd uczniowski i wykonanych z dyni.

Sylwia Wakuła

zapraszamy do galerii zdjęć