„Dzień chłopca” w świetlicy szkolnej

W piątek  29 września 2017 r. obchodziliśmy w naszej świetlicy „Dzień Chłopca”.

 

Z tej okazji wychowawcy świetlicy przygotowali dla naszych chłopców szereg zabaw i konkurencji, natomiast dziewczynki wcieliły się w role chirliderek  i z ogromnym entuzjazmem dopingowały swoich kolegów.

Uśmiechom i dobrej zabawie nie było widać końca.

Chłopcy rywalizowali ze sobą o tytuł „najmądrzejszy”, „najsympatyczniejszy”, „najsilniejszy”, „najwytrzymalszy”.

Chcąc otrzymać jeden z tytułów musieli wykazać się dużą wiedzą i to z różnych dziedzin życia, wytrzymałością zjadając plasterek cytryny, siłą i zwinnością rywalizując w konkurencjach sportowych takich jak: slalom z piłką, rzut obręczą do celu.

Dziewczynki przeprowadziły również plebiscyt na najsympatyczniejszego chłopca w świetlicy, a na zakończenie wręczyły wszystkim uczestnikom zabawy pamiątkowe naklejki.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć: