Dyskoteka andrzejkowa klas IV- VI

330

Andrzejki to świetny czas na zabawę. Wykorzystaliśmy to w naszej szkole organizując dyskotekę, która obfitowała różnego rodzaju atrakcje. Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski klas IV-VI. Frekwencja dopisała;)

Nasza DJ, uczennica Paula Utnik zadbała, oto aby na dyskotece nie zabrakło największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy. Dzięki temu wszyscy wspaniale się bawili od pierwszej do ostatniej minuty. W czasie tego magicznego wieczoru można było sobie powróżyć, wysłuchać przepowiedni. Niewątpliwą atrakcją wieczoru były „bitwy” taneczne.

Andrzejkowe szaleństwo trwało do 19.00, choć przykro było kończyć tak udaną zabawę. Podsumowując – dyskoteka była wspaniała!!! Wszyscy wychodzili zadowoleni, z nadzieją, że to nie ostatnia taka dyskoteka…

Opiekunowie samorządu uczniowskiego: Marta Mędrek i Elżbieta Pluta

254247

342

336

330