DAR SERCA OD DZIECI DLA DZIECI

W okresie Adwentu, w szkole zorganizowana została akcja DAR SERCA OD DZIECI dla dzieci z mniej zamożnych rodzin. Wolontariusze przeprowadzili również akcję SIANKO, z którego dochód został przeznaczony na zakup prezentów bożonarodzeniowych dla dzieci z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego  im. Jana Pawła II w Jaszkotlu, prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Maryi Niepokalanej.

Uczniowie klas ósmych, którzy zaangażowali się jako wolontariusze:
1.Zuzia Stasiak, kl. 8a
2.Aleksandra Szwabowska kl. 8a
3.Eliza Klimczak kl. 8a
4.Michalina Muchorowska kl. 8a
5.Hania Leśniak kl. 8a
6.Hubert Kulikowski kl.8a
7.Justyna Czajkowska kl.8a

8.Weronika Gądko z kl. 8a
9.Natalia Mietelska kl.8b
10.Paulina Rduch kl. 8b
11.Dominika Jarosz kl.8d
12.Martyna Cholewa kl.8d
13.Olga lipnicka kl.8d
14.Olga Koralewicz kl.8d
15.Adam Mudra kl.8d


Dziękuję wszystkim wolontariuszom i innym osobom, które się zaangażowały   w oba przedsięwzięcia. Niezmiernie cieszę się  z  tego, że młodzież naszej szkoły, z wielkim sercem przyłączyła się do tego dzieła.
S. Augustyna Polak