Przekazanie darów dla dzieci z Domu Dziecka w Kątach Wrocławskich.

„Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać.

Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie.

Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody,

wytrwale do końca wyciągnąć przyjazną dłoń.”

Bezinteresownością i wielką dobrocią wykazali się uczniowie i rodzice naszej szkoły przyłączając się do akcji charytatywnej „Świąteczna niespodzianka” dla podopiecznych z Domu Dziecka w Kątach Wr.

17 grudnia uczniowie klasy 3c  wraz z wychowawczynią,  przekazali zebrane dary w postaci produktów chemicznych, środków czystości, słodyczy, artykułów spożywczych, zabawek na ręce pani Dyrektor Domu Dziecka, która bardzo wzruszona wyraziła wdzięczność i przekazała Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom, Dyrekcji Szkoły serdeczne podziękowania za bezinteresowną pomoc oraz złożyła życzenia świąteczne.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za zaangażowanie i ogromną wrażliwość na potrzeby innych. Pomagajmy innym i pamiętajmy, że dobro zawsze wraca.

Magdalena Kościelna