Czwórbój lekkoatletyczny

P1500456

Dnia 10.04.17 w szkole podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich  odbyły się zawody w czwórboju lekkoatletycznym chłopców i dziewcząt. W skład zawodów wchodził: skok w dal z rozbiegu, rzut piłeczką palantową, bieg krótki- 60 m i bieg długi 600 i 800 metrów.

W zawodach wzięły udział reprezentacje z 4 szkół : Smolec, Sadków, SP nr 2 z Kątów Wrocławskich oraz reprezentacja naszej szkoły.

Dziewczęta:

1. Natalia Kucypera 6c
  2. Anastazja Sobolewska 6a
  3. Julia Chabzda kl 5b
  4. Zuzanna Burczak kl 6a
  5. Patrycja Wolińska kl 6a
  6. Julia Wołoszyn kl 6a
  7. Emilia Kościelna kl 6c

Chłopcy:

1. Karol Działoszek kl 5b
  2. Maciej Goliński kl 5b
  3. Iwo Wawrzyniak kl 5c
  4. Oliwier Kalinowicz kl 6a
  5. Tomasz Grot kl 6b
  6. Mateusz Szewczyk kl 6b
  7. Maksymilian Stasiak kl 6c

Reprezentacja naszej szkoły chłopców zajęła w zawodach II ,  a dziewcząt- III miejsce.

OGÓLNA KLASYFIKACJA:

dziewczęta                                                    chłopcy

I miejsce:                                SP Smolec                                                      SP Smolec

II miejsce:                              SP Sadków                                                    SP 1 Kąty Wrocławskie

III miejsce:                             SP nr 1 Kąty Wrocławskie                          SP Sadków

IV miejsce                              SP nr 2 Kąty Wrocławskie                             SP nr 2 Kąty Wrocławskie

Trenerzy:

p. Sylwia Wakuła