Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co z tych „Dziadów” w głowach będzie…

Podsumowanie projektu edukacyjnego z języka polskiego dla klas siódmych – Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co z tych „Dziadów” w głowach będzie…

Uczniowie klas siódmych od stycznia do kwietnia tego roku szkolnego uczestniczyli w realizacji projektu edukacyjnego, podczas którego powtórzyli oraz ugruntowali wiedzę z literatury i historii literatury oraz wybranych zagadnień z poetyki. Projekt był formą treningu, który pozwolił uczniom utrwalić wiadomości na temat lektury – „Dziady” cz. II oraz usystematyzować wiedzę na temat dramatu. Podsumowaniem pracy metodą projektu był spektakl teatralny, który 16 maja uczniowie klas ósmych naszej szkoły mogli obejrzeć w ramach powtórki przed egzaminem z j. polskiego.

Zapraszamy do obejrzenia relacji.

https://www.facebook.com/watch/?v=6398369183533548

Koordynatorki projektu: Katarzyna Szylar – Łęczycka, Angelika Śmigielska – Cygan