Certyfikat „Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi”

Nasza świetlica w okresie od 28 kwietnia do końca grudnia 2017 r. uczestniczyła w Ogólnopolskim Konkursie dla szkół: „Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi”, którego organizatorem było Studium Prawa Europejskiego w Warszawie.

 

Głównym celem konkursu było zaprezentowanie świetlicy szkolnej jako miejsca sprzyjającego nauce i zabawie.

Warunkiem otrzymania tytułu było zrealizowanie zadań wymaganych od uczestników, wykazania się wiedzą i umiejętnościami z takich dziedzin jak zdrowe odżywianie, bezpieczeństwo w sieci, znajomość mapy Polski i świata oraz znajomość twórczości Jana Brzechwy. W ramach zajęć odbyła się również debata  na temat roli i zadań świetlicy szkolnej, uczniowie tworzyli piękne prace plastyczne, ale przede wszystkim świetnie się bawili, a przy okazji wiele nauczyli.

Jesteśmy bardzo dumni, że nasza świetlica zrealizowała wszystkie zadania i po spełnieniu kryteriów przewidzianych w regulaminie konkursu otrzymała tytuł oraz dyplom honorowy „Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi”.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy serdecznie za udział i zaangażowanie .

Wychowawcy świetlicy