Andrzejki na sportowo

dscn6498

 Zgodnie z polską tradycją 25 listopada obchodziliśmy w naszej szkole andrzejki, tym razem na sportowo. Na czwartej lekcji wszystkie klasy spotkały się na sali gimnastycznej. Najpierw uczniowie opowiedzieli krótką historię andrzejek oraz omówili zasady bezpieczeństwa podczas imprezy w tak licznym gronie.

Zabawa rozpoczęła się rozgrzewką, podczas której uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności i koordynację ruchową. Podczas chwili przerwy, naszą imprezę uświetnił swoim występem tanecznym Kacper Kuczek uczeń kl. 6.. Po udanym pokazie zebrał gorące brawa i pochwały.

dscn6493

W dalszej części zabawy swoje pokazy miały jeszcze dwie grupy z naszej szkoły: Grupa Taneczna „Zumbiaki” oraz dzieci z koła tanecznego z kl. 2 i 3.

dscn2396 dscn2397

Wszyscy uczniowie mogli dzisiaj pobawić się do znanych rytmów. Nad przebiegiem imprezy czuwała p.Anita Sudoł, która wraz z „Zumbiakiami” przygotowała imprezę. Po uśmiechniętych buziach wychodzących dzieci można wnioskować, że zabawa była udana i z pewnością powtórzymy to w przyszłym roku. Dziękujemy wszystkim wychowawcom za pomoc w sprawnym przebiegu imprezy oraz wspólną zabawę z uczniami.

galeria zdjęć