Akcja „Mikołaj czy rózga”

W dniu 6.12.2018 r. pedagog szkolny Iwona Więcko, przy współpracy z Komisariatem Policji w Kątach Wrocławskich oraz Samorządem Uczniowskim, zorganizowała akcję „Mikołaj czy rózga”. Głównym celem akcji było zachęcanie kierowców do bezpiecznej i ostrożnej jazdy zwłaszcza w rejonie szkół.

Aspirant sztabowy Radosław Giernat i aspirant Mateusz Marynowski dokonywali kontroli pojazdów. W przypadku ujawnienia popełnienia wykroczenia drogowego, reprezentantki Samorządu Uczniowskiego: Karolina Moczkodan, Dominika Wierzbicka i Weronika Woźniak wręczały kierowcom rózgi, a symbolicznym Mikołajem nagradzały kierowców przestrzegających przepisów drogowych.

W akcję aktywnie włączyli się uczniowie klasy IIIb wraz z wychowawczynią Panią Alicją Łęgocką- Drab i Panią Marzeną Winter, którzy wspólnie wykonali pamiątkowe rózgi i Mikołaje.

Akcja została życzliwie przyjęta przez kierowców. Dziękujemy za wsparcie naszych działań Komendantowi oraz Policjantom z  Komisariatu Policji w Kątach Wrocławskich.

 

Pedagog szkolny

Iwona Więcko

zapraszamy do galerii zdjęć