Akcja „Mikołaj czy rózga”

100_5557

W dniu 6.12.2017r. pedagog szkolny Iwona Więcko, przy współpracy z Komisariatem Policji w Kątach Wrocławskich oraz Samorządem Uczniowskim, zorganizowała akcję „Mikołaj czy rózga”. Głównym celem akcji było zdyscyplinowanie kierowców i zmotywowanie ich do bezpiecznej i ostrożnej jazdy zwłaszcza w rejonie szkół.

            Młodszy aspirant Dariusz Janisz i młodszy aspirant Dariusz Dyduła dokonywali kontroli pojazdów. W przypadku ujawnienia popełnienia wykroczenia drogowego, reprezentanci Samorządu Uczniowskiego: Daria Wilczyńska i Szymon Dykiel mieli wręczyć kierowcom rózgi, a symboliczny Mikołaj przeznaczony był dla kierowców przestrzegających przepisów drogowych. Okazało się, że w tym dniu nagrodzono Mikołajami wszystkich skontrolowanych kierowców.

Akcja została życzliwie przyjęta przez kierowców. Dziękujemy za wsparcie naszych działań Komendantowi oraz Policjantom z  Komisariatu Policji w Kątach Wrocławskich.

Pedagog szkolny

Iwona Więcko

zapraszamy do galerii zdjęć