Akcja 1 % dla mojej szkoły

7logoSzanowni Państwo

Pragniemy Państwa poinformować, że w wyniku „Akcji 1 % dla mojej szkoły” podjętej w ubiegłym roku nasza placówka uzyskała kwotę  4400 zł.  Pieniądze te zostaną przeznaczone wyłącznie na potrzeby edukacyjne naszych uczniów- unowocześnianie warsztatu dydaktycznego i metodologicznego szkoły.

W imieniu uczniów składamy serdeczne podziękowania tym z Państwa , którzy wsparli nas, przekazując 1 % swojego podatku dla naszej placówki. Jednocześnie zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich rodziców o dołączenie się do grona pomagających nam   w ten sposób osób.

Stowarzyszenie Rodziców Na Rzecz Pomocy Szkołom „Przyjazna Szkoła” jest wiarygodną i rzetelną instytucją, o czym przekonaliśmy się w minionym roku. W dalszym ciągu pozostajemy jego partnerami, ponieważ daje nam to możliwość rozwoju placówki.

procent na Strona internetowa stowarzyszenia: http://www.ps.org.pl/

Nie trzeba nic wpłacać!

Wystarczy tylko zdecydować, gdzie ma trafić 1 % podatku naszej rodziny, firmy, przyjaciół.  Jeżeli nie podejmiemy tej decyzji sami, o naszych pieniądzach będą decydować inni. Wskażmy w rocznym rozliczeniu PIT , gdzie ma trafić nasz 1 % podatku.

UPRZEJMIE PROSIMY O PRZEKAZANIE 1% PODATKU  na   Szkołę Podstawową nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach Wrocławskich.

Numer KRS 0000031762

Cel szczegółowy: 500000002488

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kątach Wrocławskich

 dyrektor szkoły Lidia Reps