Szkolny Konkurs Recytatorski

IMG_0054

Dnia 24 marca 2017 roku  w naszej szkole odbył się, po raz kolejny, Szkolny Konkurs Recytatorski.

Wzięło w nim udział 18 uczniów z klas IV-VI. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach. Każdy uczestnik prezentował 1 utwór w kategorii recytatorskiej lub poezji śpiewanej.

Celem konkursu było rozwijanie uzdolnień twórczych, doskonalenie umiejętności recytatorskich oraz rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji.

Szkolna komisja wyłoniła 3 laureatów, którzy będą reprezentowali naszą placówkę w Gminnych Eliminacjach XVII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego w dniu 31 marca 2017 roku w Gniechowicach.

Poniżej prezentujemy listę laureatów:

Natalia Jarosz kl. V „a”,

Marcel Krzan kl. V „b”,

Martyna Moczkodan kl. V „c”.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Agnieszka Nawrocka