Jasełka szkolne

dsc_9145

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli.

21 grudnia  o godzinie 18.30 w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zebrali się: zaproszeni goście, rodzice, dyrektor szkoły Lidia Reps, wicedyrektorzy Ewa Winnicka i Beata Zielińska, nauczyciele i uczniowie. Piękna scenografia wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój.  Publiczność kolejny raz mogła przeżyć historię Marii i Józefa.

Całość przedstawienia pokazująca scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatana była kolędami i pastorałkami. Przedstawienie wywarło duże wrażenie i poruszenie, a młodzi artyści otrzymali ogromne owacje. Niespodzianką dla wszystkich zgromadzonych były życzenia pracowników szkoły oraz rodziców odśpiewane za pomocą kolęd.

Tegoroczne przedstawienie jasełkowe przygotowały nauczycielki: Małgorzata Czarnik, Elżbieta Drabo oraz Marta Mędrek.

Organizatorzy dziękują Pani Ewie Aleksiewicz, Pani Joannie Gidzińskiej, Panu Piotrowi Wójcikowi za udzieloną pomoc przy dekoracji jasełek.

Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom za przygotowanie strojów. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia jasełek.