Spotkanie z olimpijczykiem

Dnia 31.10.2014 r, uczniowie naszej szkolnej świetlicy gościli olimpijczyka- wioślarza, pana Pawła Rańdę. Wioślarski wicemistrz olimpijski z Pekinu, brązowy medalista mistrzostw świata, wicemistrz Europy, wielokrotny mistrz Polski opowiedział nam między innymi o swojej karierze, pracy jaką trzeba wykonać, aby osiągnąć tak wielki sukces sportowy, poświęceniu, systematycznym treningu i zdrowym stylu życia. Wszystko o czym opowiadał, dokumentował pokazem ciekawych zdjęć i krótkich filmów. Ponadto każdy z uczniów mógł zadać naszemu mistrzowi pytanie i zobaczyć medal olimpijski. Jednak największą atrakcją było wspólne zdjęcie i autograf. Na koniec spotkania pan Paweł obiecał, że jeśli czas pozwoli to odwiedzi naszą szkołę ponownie.

Nasz gość specjalny- p. Paweł Rańda

Pani dyrektor Lidia Reps z medalem olimpijskim!

Wspólne zdjęcie z p. Pawłem Rańdą

Galeria zdjęć ze „Spotkania z olimpijczykiem”