Zerówka w szkole

4

Ostatniego dnia lutego grupa Gwiazdek, pod opieką Wychowawcy p. Joanny Wurszt, z Publicznego Przedszkola w Kątach Wrocławskich odwiedziła klasę 1c i 3d. Na początku przedszkolaki zwiedziły szkołę i poznały ważne miejsca. Następnie uczestniczyły w zajęciach, które przygotowała p. Urszula Szczypniak z kl. 3d.

Dzieci miały możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami oraz wiedzą zdobytą w przedszkolu. Pracowali w parach, wykonywali karty pracy i musieli zaprezentować wyniki swoich trudów. Za wzorową pracę grupa Gwiazdek otrzymała dyplom.

Po zajęciach dydaktycznych przyszła pora na zajęcia sportowe, które przygotowała p. Anita Sudoł. Przedszkolaki oraz uczniowie kl. 1c wspólnie wykonywali ćwiczenia, brali udział w zabawach tanecznych oraz sprawdzali swoją wytrzymałość i sprawność fizyczną. Również i te zajęcia zakończyły się wręczeniem dyplomu dla dzielnych przedszkolaków.

Dziękujemy za odwiedziny w naszej szkole i zapraszamy ponownie, już jako pierwszoklasistów.

Anita Sudoł

Urszula Szczypniak

1 2 3

5 6 7 8 9 10 11 12 13 14a 15 16

17 18