Zapraszamy na kiermasz charytatywny

W środę, 19 grudnia 2018 roku odbędzie się w naszej szkole kiermasz wyrobów bożonarodzeniowych, z których dochód przeznaczony będzie na finansowe wsparcie naszej ciężko chorej uczennicy Andżeliki.
W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o aktywny udział w tym wydarzeniu i zakup oferowanych ozdób świątecznych jak i słodkich wypieków.

Jeśli chcą Państwo jeszcze aktywniej nas wesprzeć w tym przedsięwzięciu na tak szczytny cel, to będziemy bardzo wdzięczni, jeśli przekażą Państwo na kiermasz swoje słodkie wypieki lub bożonarodzeniowe ozdoby.

W galerii przedstawiamy zdjęcia produktów, które będą wystawione na kiermaszu – zapraszamy do galerii zdjęć.

Poniżej harmonogram wyjścia klas na stoiska kiermaszu:
Termin: 19.12.2018 r. (środa)
Budynek przy ulicy Żeromskiego:
4 lekcja – klasa 2 b oraz 4 a, b, c, d
5 lekcja – klasa 1 a, b, c oraz 3 a, b
6 lekcja – klasa 2 a, c

Budynek przy ulicy 1 Maja:
3 lekcja – klasa 5 a, b, c, d, e oraz 8 a, b, c
4 lekcja – klasa 4 e oraz 6 a, b, c oraz 7 a, b, c

Rodziców zapraszamy także w terminach z zaproponowanych powyżej terminach.

Serdecznie zapraszamy w imieniu dyrekcji szkoły oraz całego grona pedagogicznego.

Organizatorki: Anna Pluskota, Joanna Kapitaniec i Joanna Palińska.