WYNIKI ZAWODÓW ZOSTAŃ KROKOMISTRZEM

W naszej szkole w dniach 08-12.02.21r. odbyły się zawody w wykonaniu jak największej ilości kroków.

Każdy zainteresowany zainstalował aplikację „krokomierz” w swoim telefonie bądź wykorzystał zegarek z taką funkcją. Zadaniem uczestnika było wykonać jak największą liczbę kroków od wczesnego rana do godziny 20.00 i oczywiście udokumentować to zdjęciem i przesłać do organizatora zawodów.

Uczniowie mieli różne sposoby na osiągnięcie zamierzonego celu: bieganie,spacery, chodzenie z kijkami, poruszanie się sprzątając, czy też chodzenie wokół stołu – liczy się efekt końcowy.

Gratuluję tym którym udało się wyjść z domu, a na szczególne brawa zasługują ci którzy wyciągnęli członków rodziny. Wielu z Was motywowanych było przez rodziców, ale i nie zabrakło takich u których rola się odwróciła.

Jeśli choć połowa z Was tego dnia poczuła zadowolenie z siebie z osiągniętego wyniku, z tego, że zrobiła coś dla siebie, że spędziła w ciągłym ruchu więcej czasu niż dotychczas to naprawdę warto było przeprowadzić takie zawody.

Drodzy uczniowie pamiętajcie że każdemu z nas potrzebne jest dla zdrowia przynajmniej pół godziny intensywnych ćwiczeń dziennie.

O to wyniki zawodów:

I miejsce i tytuł KROKOMISTRZA otrzymuje: Natalia Chwastyk z klasy 7c, która wykonała łącznie 91721 kroków.

II miejsce- Natalia Filipek z klasy 8a: 81477 kroków

III miejsce- Kacper Bekieszczuk z klasy 7c: 76103 kroki

IV miejsce- Natalia Piróg z klasy 5a: 74769 kroków

V miejsce- Aleksandra Bednarz z klasy 8a: 73554 kroki

VI miejsce- Fabian Gumienny Chrobak z klasy 8a: 71065 kroków.

Łączna liczba kroków wykonanych przez wszystkich zawodników: 1318624

Lista zbiorcza kroków wykonanych przez wszystkich zawodników:

Dziękuję za udział i świetną zabawę.

Gratuluję wszystkim, którzy podjęli wyzwanie.

Organizator zawodów

Sylwia Wakuła