Szkolna Gala Talentów

13.czerwca 2024r. odbyła się Szkolna Gala Talentów. Na sali gimnastycznej zebrali się uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz szkolne, młode talenty, których jak się okazało w naszej szkole nie brakuje. Występy uczniów obserwowała p. wicedyrektor Beta Zielińska oraz jury w składzie: p. Maria Mikulska, p. Magdalena Benedikt i p. Grzegorz Makarski.

Celem uroczystości było zaprezentowanie uczniów, którzy bardzo kreatywnie przedstawili swoje uzdolnienia w kategoriach: śpiew, taniec, recytacja i gra na instrumencie.

Po burzliwej naradzie Jury wyróżniło młodych artystów w poszczególnych kategoriach. Laureaci otrzymali nagrody.

Gratulujemy!

Wyróżnieni zostali: w kategorii,, Recytacja”- Antonina Cygan.

W kategorii „Gra na instrumencie” Piotr Koralewicz.

W kategorii ,, Śpiew” Krzysztof Staromłyński.

W kategorii ,, Taniec”- Julia Francka i Helena Jamroz.

Galę Talentów uświetnił występ zespołu tańca ludowego Haneczka pod kierunkiem p. Beaty Zielińskiej oraz występ szkolnego Chóru pod przewodnictwem p. Pauliny Buczkowskiej.

Wszyscy uczestnicy Szkolnej Gali Talentów otrzymali pamiątkowe dyplomy.

GALERIA ZDJĘĆ

Uroczystość przygotowały i poprowadziły nauczycielki: Joanna Dąbrowska i Ewa Czech-Chołuj.