Szkolna Gala Talentów

13 czerwca uczniowie klas I-III wzięli udział w Szkolnej Gali Talentów. Organizatorkami imprezy były nauczycielki: Iwona Gidzińska, Iwona Szwabowska oraz Joanna Dąbrowska.

W tym roku można było wreszcie zorganizować Galę Talentów, która cieszy się ogromnym powodzeniem.

Nasi artyści zaprezentowali się w kategoriach:  śpiew,  gra na instrumentach, taniec i recytacja. Uczniowie prezentowali bardzo wysoki poziom, a jury miało ogromny problem z wyłonieniem najlepszego uczestnika w poszczególnej kategorii.

W kategorii „Śpiew” wystąpiły:

1. Zuzanna Hanysz z klasy 2a zaśpiewała utwór z filmu pt. „Merida Waleczna”
  2. Hanna Miaskiewicz z klasy 2b zaprezentowała piosenkę pt.  „Ale jazz”
  3. Oliwia Cymerman z klasy 2c zaśpiewała piosenkę „Pół kroku stąd”
  4. Wiktoria Stachniczek z klasy 2c wystąpiła z piosenką „Kiedy nie śpią sny”

W kategorii „Recytacja” wystąpiły:

1. Wiktoria Guenard z klasy 1a recytowała wiersz Juliana Tuwima „Okulary”
  2. Laura Wróblewska z klasy 2b recytowała wiersz Jana Brzechwy „Kłamczucha”
  3. Łucja Chądzyńska z klasy 2b recytowała wiersz Stanisława Jachowicza „Piesek Kruczek”
  4. Radecka Wiktoria z klasy 3a recytowała wiersz Michała Mordarskiego „Nie otwierać!”

W kategorii „Taniec” zaprezentowali się:

1. Zespół taneczny „Trio” z klasy 1b w składzie: Martyna Waśniewska, Miłosz Szczepański, Irena Marynowska
  2. Zespół taneczny „Dziewczyny” z klasy 1b w składzie: Maja Wicińska, Lena Wicińska, Jagoda Szal
  3. Zespół taneczny „Makarenki” z klasy 2a w składzie: Hanna Bigda, Laura Błotny”
  4. Tola Wróblewska z klasy 3b
  5. Martyna Tryniecka z klasy 3b
  6. Maja Olas z klasy 3b
  7. Zespół taneczny „Harry Potter” z klasy 3c w składzie: Antonina Kropielnicka, Joanna Rymarczyk

W kategorii „Gra na instrumencie” wystąpili:

1. Evelina Skipar z klasy 2b zagrała na keyboardzie
  2. Nazarij Yeldin z klasy 3c zagrał na gitarze

Największy talent zaprezentowały uczennice:

W kategorii „Recytacja” Laura Wróblewska z klasy 2b, w kategorii „Śpiew” Hanna Miaskiewicz z klasy 2b, w kategorii „Taniec” Martyna Tryniecka z klasy 3b, a w kategorii „Gra na instrumencie” Evelina Skipar z klasy 2b.

Wszystkim uczestnikom Gali gratulujemy wspaniałych talentów!

Iwona Gidzińska