Sukces na konkursie ogólnopolskim.

Z ogromną przyjemnością ogłaszam, iż uczennica klasy 8b Natalia Mietelska zdobyła 7 miejsce w finale Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o wpływie różnych źródeł energii na klimat – Z Energią dla Klimatu. W tym samym konkursie uczeń klasy 8c Kacper Bekieszczuk zdobył wyróżnienie.  W drugim etapie brał udział również uczeń klasy 8b – Łukasz Tatarek.

Konkurs realizowany jest wspólnie przez Fundację FORUM ATOMOWE oraz Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego w partnerstwie z Ministerstwem Klimatu i Środowiska.

Natalia nakręciła film pt. „Budowa elektrowni jądrowej a syndrom NIMBY”, przeprowadziła ankietę z kilkudziesięcioma osobami, zebrała i opracowała wyniki, a potem obroniła swoją prace przed komisją konkursową. Zrobiła to fenomenalnie!

Kacper pisząc artykuł „Elektrownia jądrowa a syndrom NIMBY” przeanalizował bogatą literaturę, opracował własne wyniki. Jego praca była szczegółowa i wyczerpała merytorycznie opisywany temat, Łukasz przygotował plakat na temat anomalii pogodowych. Opracował ankietę, a następnie graficznie wszystkie informacje i zebrane wyniki rozmieścił na plakacie.

Serdecznie gratuluję Natalii, Kacprowi i Łukaszowi oraz życzę dalszych sukcesów!

                                                                                                   Kinga Szumielewicz