Spotkania z Rodzicami

sztandar1tlo Szanowni Państwo – W czwartek 31 marca 2016r.  odbędą się  spotkania z Rodzicami naszych uczniów.

  •  O godzinie 17:00 na sali gimnastycznej w budynku szkoły przy ulicy Żeromskiego odbędzie się spotkanie informacyjne dla Rodziców uczniów  klas VI. Gośćmi  będą  Dyrektorzy Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kątach Wrocławskich.  Zostaną przekazane niezbędne informacje dotyczące rekrutacji  do gimnazjum, a także sprawdzianu szóstoklasistów.  Po zebraniu ogólnym wychowawcy  zaproszą Państwa na spotkania klasowe.
  • O  godzinie ustalonej przez wychowawców klas odbędą się spotkania dla Rodziców uczniów  klas  I- V.  

Wszyscy nauczyciele , w tym opiekunowie świetlicy , będą pełnić dyżury od godziny 17.00 do 19.00

Serdecznie zapraszamy.                                                                                                      

    Dyrekcja szkoły
Lidia Reps, Ewa Winnicka, Beata Zielińska