Karnawał uczniów klas I-III

DSCN3780

29 stycznia uczniowie klas I-III bawili się podczas zabawy karnawałowej. Imprezę otworzyła prezentacja różnorodnych przebrań. Były więc bajkowe tygryski, piłkarze, księżniczki, biedronki, pszczółki i wiele innych wspaniałych strojów. Nasi wodzireje przebrani za piratów zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy.

Tańce przeplatane były konkursami. Można więc było poodbijać balony, tańczyć dwójkami, trójkami, szóstkami…, wykazać się znajomością melodii z bajek.

DSCN3836

DSCN3909

 DSCN4014

Dzieci z kółka teatralno-muzycznego, pod kierunkiem p. Alicji Ostapiuk przedstawiły krótki występ, w którym przypominały zgromadzonym zasady bezpiecznych zabaw na zbliżające się ferie zimowe.

Grupa  „Zumbiaki”, pod opieką p. Anity Sudoł porwała wszystkich, swym występem,  do wspólnego tańca.

Najpierw tancerze zaprezentowali swój układ do piosenki „W moim ogródecku”.Świetne humory dopisywały wszystkim uczestnikom. Pląsom i tańcom nie było końca. O smaczny poczęstunek dla  klas zadbali rodzice, którym serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji . Tegoroczna zabawa karnawałowa  należała do udanych, dostarczyła wszystkim wielu niezapomnianych emocji i wrażeń.

Tuż przed zakończeniem imprezy, laureaci konkursów plastycznych, które odbyły się w I semestrze szkolnym, otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

DSCN4018 DSCN4019 DSCN4020 DSCN4021 DSCN4024

Życzymy udanych i bezpiecznych ferii zimowych.

Zapraszamy do obejrzenia naszych relacji fotograficznych i filmowych.

Zabawa karnawałowa – grupa I

Zabawa karnawałowa – grupa II

Relacje filmowe